Щорічні гранти на навчання

 

 

 

Програма обміну викладачами (FEP) Міністерства сільського господарства США

1

Програма (FEP) забезпечує підтримку українських викладачів розвивати й удосконалювати курси дисциплін та/або навчальні плани, навчальні засоби і методи оцінки студентів у процесі практичної роботи. Викладачі економічних спеціальностей мають можливість проти стажування в університеті США протягом 4 місяців.
Детальна інформація – за посиланням.

 

 

 

 

 

Міжнародна програма обміну по дослідженню в сільськогосподарській галузі за підтримки сім’ї Воскобів

2

Програма WIRA для молодих науковців має на меті надати можливості новим талановитим викладачам Українських ВНЗ для професійного розвитку в галузі планування навчальних програм, розробки навчальних курсів та їх викладанні.
Програма дає можливість молодим науковцям протягом семестру розширити знання та навики у їхній галузі спеціалізації через відвідування семінарів та лекцій та співпрацю із викладачами Факультету сільського господарства.
Детальна інформація – за посиланням.

 

 

 

 

 

Щорічна стипендія на отримання ступеня МВА в Австралійському національному університеті

3

Дедлайн: 31 грудень 2018
Країна: Австралія
Коли: щороку

Веб-сайт: www.anu.edu.au

Щороку університет Australia National University пропонує до 30 стипендій на здобуття ступеня МВА. Мета стипендії – залучити талановитих студентів на програму МВА університету Australia National University. Програма пропонує менеджерам середньої ланки необхідні знання та навички в області ведення бізнесу та менеджменту, завдяки яким випускники програми зможуть отримати просування по кар’єрі.
Студент може отримати стипендію, яка оплачує навчання на 25%, 50%, 75% або 100%. Стипендія виплачується весь період навчання на програмі МВА.
Вимоги до кандидатів:
• стипендію можуть отримати як кандидати з Австралії, так і іноземні студенти;
• кандидати повинен бути зарахований на очне або заочне навчання на програмі МВА або MBA (Advanced) університету Australia National University;
• кандидат повинен відмінно володіти англійською мовою.
Відбір кандидатів відбувається на основі досвіду роботи та академічних досягнень, також до уваги беруться результати тестів.
Окремої заявки на стипендію немає, всі кандидати, які відповідають вимогам програми МВА автоматично стають претендентами на стипендію.
Детальніше про стипендії на сайті університету.

 

 

 

 

 

Стипендії Маккуорі для навчання в Австралії

4

Дедлайн: 30 червня, 31 січня щороку.
Країна: Австралія
Коли: щороку
Веб-сайт: www.mq.edu.au

Університет Маккуорі пропонує часткові стипендії для іноземних студентів. Такі стипендії можуть бути використані для оплати коштів за навчання. Перш ніж подавати документи на отримання стипендії, аплікант має отримати підтвердження свого вступу на обрану програму.
Спеціальності: інженерія, навколишнє середовище, науки про людину, медіа, лінгвістика, освіта.
Рівень: бакалавріат, магістратура.
Розмір гранту: AUD$10 000
Необхідні документи: аплікант має заповнити онлайн-заявку.
Контакти:
scholarships@mq.edu.au

 

 

 

 

 

Стипендіальна програма Global Study Awards, England.

5

Дедлайн: 30 червня/30 вересня
Країна: Англія
Коли: щороку
Веб-сайт: www.britishcouncil.org.ua

Стипендіальна програма Global Study Awards заснована ISIC, British Council IELTS та StudyPortals . Програма спрямована на спонукання молодих людей до навчання за кордоном в рамках своїх досліджень для того, щоб досліджувати нові країни, культури і мови. Максимальний розмір особистого навчального гранту – 10 000 фунтів стерлінгів. Якщо плата за навчання нижче максимальної індивідуальної премії фонду у розмірі £ 10,000, інші кошти можуть бути виділені для покриття вартості життя протягом максимум 52 тижнів від моменту, коли студент вперше був зареєстрований у вищому навчальному закладі.
Global Study Awards визнає навчання за кордоном як позитивну зміну життєвого досвіду для багатьох студентів, що відкривають свою свідомість, альтернативні способи життя та професійну кар’єру, а також сприяння міжкультурному розумінню і терпимості.
Премія буде покривати в першу чергу вартість плати за навчання, і передаватиметься безпосередньо до вищого навчального закладу, який буде відвідувати успішний кандидат.
Якщо плата за навчання нижче максимальної індивідуальної премії фонду у розмірі £ 10,000, інші кошти можуть бути виділені для покриття вартості життя протягом максимум 52 тижнів від моменту, коли студент вперше був зареєстрований у вищому навчальному закладі.
Терміни подачі заявки: реєстрацію на осінь вже відкрито
Панель вибору складається з представників від партнерів буде розглядати й оцінювати записи. Сильні кандидати будуть запрошені в шорт-лист і для особисто інтерв’ю до остаточного вибору виграшних. Переможці будуть оголошені протягом 3-х місяців після закінчення терміну подачі заявок.

Кого ми шукаємо?

THE GLOBAL STUDY AWARDS СПРЯМОВАНА НА ПІДТРИМКУ ВКРАЙ ВМОТИВОВАНИХ,ТАЛАНОВИТИХ ОСІБ, ЩО СПРОМОЖНІ ПРОДЕМОНСТРУВАТИ:
• Потенціал, спрямований на власний внесок у суспільство, що реалізуватиметься посередництвом навчання.
• Переконливе зобов’язання розвивати свою кар’єру.
• Щирий інтерес у здобутті міжкультурної обізнаності й обміну досвідом.
Кандидатам-переможцям буде запропонована участь у British Council IELTS, ISIC і StudyPortals спільнотах, а також у публічих розповідях щодо власного досвіду для інших студентів. Участь у Global Study Awards пропонується перспективним студентам усіх країн світу. The Global Study Awards включає в себе навчання закордоном, на будь-якій обраній бакалаврській, магістерській чи PhD програмах у вищих навчальних закладах. The Global Study Awards не може використовуватися кандидатом-переможцем для навчання в рідній країні.
Хто може подаватися?
ЩОБ ВВАЖАТИСЯ ПОТЕНЦІЙНИМ АПЛІКАНТОМ GLOBAL STUDY AWARDS НЕОБХІДНО:
• Бути 18-річним (або старшим) на момент початку програми.
• Скласти IELTS в Центрі Британської Ради й отримати офіційні результати, затверджені Британською Радою
• Мати чинний Міжнародний студентський квиток (International Student Identity Card) і/або International Youth Travel Card (IYTC) на момент подання аплікації.
• Планувати вступ на денну форму навчання, на бакалаврську, магістерську чи PhD програми осіннього або весняного семестрів.
• Забезпечити лист-підтвердження від належної установи до вказаного дедлайну.
• Написати короткий огляд свого навчального досвіду в STeXX.com
Будь ласка, зауважте, що Ваша заява повинна бути оформлена англійською мовою. Якщо Ви маєте будь-які запитання, будь ласка, завітайте на нашу FAQ-сторінку. Там Ви знайдете повний список термінів і умов.

 

 

 

 

 

DAAD надає стипендії для навчання у Німеччині

6

Дедлайн: 31 липня 2018
Країна: Німеччина
Коли: щороку
Веб-сайт: www.daad.de

Німецька служба академічних обмінів оголошує конкурс на стипендії DAAD для отримання наукового ступеня.

Вимоги до кандидатів:
• Випускники, що мають як мінімум два роки професійного досвіду
• Кандидати виконують необхідні академічні вимоги, і, як очікується, зможуть успішно закінчити навчальну програму в Німеччині (середній результат для першого академічного іспиту – третина оцінок відмінно, рівень мови)
• Кандидати мають ступінь бакалавра (зазвичай чотирирічний курс) у відповідному предметі
• Кандидати можуть довести, що їх мотивація пов’язана з розвитком, і, як очікується, приймуть на себе соціальну відповідальність, ініціюватимуть та підтримуватимуть процес зміни персонального та професійного середовища після їх підготовки / стипендії

Вимоги до вступу:
• Остання академічна ступінь(як правило, ступінь бакалавра) повинна бути завершена не більше шести років тому
• Принаймні два роки відповідного професійного досвіду
Вимоги до англійської мови: залежно від обраної навчальної програми

 

 

 

 

 

Стажування в компанії Deloitte

3

Дедлайн: 30 вересня 2018
Країна: Німеччина
Коли: щороку
Веб-сайт: www.anu.edu.au

Deloitte Touche Tohmatsu Limited – міжнародна мережа компаній, що надають послуги в області консалтингу та аудиту. «Делойт» входить в «велику четвірку» аудиторських компаній і є найбільшою професійною мережею за кількістю співробітників.

Компанія пропонує стажування молоді в 50 країнах, завдяки яким стажисти зможуть познайомитися з роботою компанії та отримати необхідні навички для роботи у великій компанії. Стажування в Deloitte – фантастична можливість наблизитися до світу бізнесу, дізнатися що вас надихає і приваблює і куди цей світ вас може привести. Стажування в Deloitte – це прекрасний досвід, який матиме позитивний вплив на ваше резюме.

Компанія пропонує стажування в області аудиту та консалтингу, консультування за ризиками, корпоративних фінансів, реструктуризації, послуг в судових розглядах, податки.
Стажування в Deloitte – це можливість стати частиною всесвітнього лідера в сфері професійних послуг консалтингу, стати членом глобальної мережі з 225 000 осіб в 150 різних регіонах.

 

 

 

 

 

Стипендія для навчання в університеті Британської Колумбії

7

Дедлайн: 15 січня.
Країна: Канада
Коли: щороку
Веб-сайт: you.ubc.ca

Університет Британської Колумбії (University of British Columbia), Канада, пропонує стипендії для іноземних студентів, які вступають на програми бакалавріату. Студент отримує стипендію протягом першого року навчання, але виплата може подовжується ще на три роки.

Спеціальності: всі спеціальності.

Рівень: бакалавріат

Розмір гранту: $10,000 CAD щороку.

Необхідні документи:

Деталі щодо подачі документів на програму слід дізнаватися на сайті або за допомогою контактів.

Подати документи можна, попередньо зареєструвавшись на сайті за посиланням.

 

 

 

 

 

Стипендії для навчання в університеті Твенте

8

Дедлайн: 1 лютого, 1 травня
Країна: Нідерланди
Коли: щороку
Веб-сайт: www.utwente.nl

Університет Твенте ( University Twente) пропонує стипендії для вступників на однорічні магістерські програми. Перш ніж подаватися на програму, потрібно отримати підтвердження свого зарахування на обрану програму.
Дедлайн: 1 лютого, 1 травня (щороку).
Рівень: магістратура.
Розмір гранту: € 3,000 – € 25,000
Спеціальності:
• Applied Mathematics
• Applied Physics
• Biomedical Engineering
• Business Administration
• Business Information Technology
• Chemical Engineering
• Civil Engineering and Management
• Communication Studies
• Computer Science
• Construction Management and Engineering
• Educational Science and Technology
• Electrical Engineering
• Embedded Systems
• European Studies
• Health Sciences
• Human Media Interaction
• Industrial Design Engineering
• Industrial Engineering and Management
• Internet Science & Technology
• Environmental and Energy Management
• Mechanical Engineering
• Methodology and Statistics for the Behavioural, Biomedical and Social Sciences
• Nanotechnology
• Philosophy of Science, Technology and Society
• Psychology
• Public Administration
• Science Education and Communication
• Sustainable Energy Technology
• Systems and Control

 

 

 

 

 

Стипендія Copernicus на навчання у Німеччині

9

Дедлайн: 1 березня та 1 жовтня
Країна: Німеччина
Коли: щороку

Веб-сайт: www.copernicus-stipendium.de

Стипендія Copernicus – це шість місяців навчання в Німеччині. На стипендіатів очікує семестр навчання в університеті Берліна або Гамбурга, проходження практики в німецькій установі (6-10 тижнів), проживання у місцевої родини.

Вимоги до кандидатів:
• здобувати ступінь бакалавра або магістра;
• навчатися, як мінімум, один семестр на момент отримання стипендії, стипендія має закінчуватися не пізніше, ніж за 6 місяців до закінчення твого навчання;
• знати німецьку мову на рівні В2 і вище;
• довести активну громадську позицію (робота волонтером, робота над благодійними проектами і т. д.).

Грант: стипендія покриває витрати на візу, житло (+сніданок), переїзд в обидві сторони (до €250), навчальні підручники, страхування, мовний курс з німецької мови та включає приблизно €220 на місяць на кишенькові витрати та харчування в їдальні.

 

 

 

 

 

Програма імені Фулбрайта

4

Програма імені Фулбрайта, спонсорована урядом США, посідає чільне місце у системі міжнародної освіти. Узасаднена ідеєю взаємодії та взаєморозуміння й уґрунтована на пізнанні та повазі до розмаїтого світу, вона успішно діє з 1946, нині – у 155 країнах світу. За час існування Програми в Україні — з 1992 року — понад 850 українців навчались, стажувались, проводили дослідження в США; у свою чергу, майже 500 американців викладали в українських вишах й займались науковою працею.
Детальна інформація – за посиланням.

 

 

 

 

 

Стипендії уряду Словаччини

10

Дедлайн: 30 квітня (поточний рік), 31 жовтня (літній семестр наступного року).
Країна: Словаччина
Коли: щороку

Веб-сайт: www.scholarships.sk

Уряд Словаччини виділяє стипендії для підвищення мобільності студентів, науковців, митців. Тривалість стипендії залежить від програми.
Дедлайн: 30 квітня (поточний рік), 31 жовтня (літній семестр наступного року).
• студенти-магістри – 1-2 семестри;
• аспіранти – 1-12 місяців;
• науковці та митці – 1 – 12 місяців.
Спеціальності: всі спеціальності.
Рівень: магістратура, аспірантура, проведення досліджень.
Розмір гранту: покриття коштів на проживання і харчування.

 

 

 

 

 

Стипендіальна програма JFUNU Scholarships на навчання в Японії

11

Дедлайн: 28 лютого
Країна: Японія
Коли: щороку

Веб-сайт: ias.unu.edu

Стипендіальна програма японського фонду Japan Foundation for UNU (JFUNU) Scholarship призначена для талановитих студентів з країн, що розвиваються. Кандидатам можуть бути студенти, які потребують фінансової підтримки і які вступають на програму Sustainability Programme університету United Nations University – Institute for the Advanced Study of Sustainability (UNU-IAS).

Стипендія складається з:
• повної оплати навчання
• щомісячної стипендії розміром 130,000 JPY для оплати витрат на проживання протягом 24 місяців.

Студенти повинні сплатити вартість візи, медичної страховки і авіа-перельоту до Японії і назад.

Вимоги до кандидатів.
Для отримання стипендії кандидати повинні надійти на програму Master of Science in Sustainability, для вступу необхідно відповідати таким вимогам:
• проявляти інтерес у сталому розвитку;
• мати ступінь бакалавра, отриману в одному з акредитованих університетів в області суміжній з стійким розвитком. Кандидати, які отримають ступінь бакалавра в 2020 році, теж можуть подавати заявку;
• GPA 3.5 або вище за 4-бальною шкалою;

• Відмінні знання англійської (600 TOEFL – Paper-Based Testing (PBT); 100 TOEFL – Internet-Based Testing (IBT); 7.0 – IELTS)
Для отримання стипендії:
• бути громадянином однієї з країн, що розвиваються;
• кандидати, які вже навчаються в Японії, не можуть претендувати на стипендію;
• кандидати, які мають ступінь магістра, не можуть претендувати на стипендію.
Окремою заявки на отримання стипендії немає.

 

 

 

 

 

Стипендіальна програма від Visby Programme Scholarships For Master’s Level

Дедлайн: жовтень – лютий
Країна: Швеція
Коли: щороку

Веб-сайт: si.se

Подача документів: жовтень – лютий, щороку
Початок навчання у вересні наступного академічного року
Особливості: спочатку треба вступити на обрану програму до вищого навчального закладу Швеції, а потім податися на стипендію. Стипендія виділяється тільки на ті магістерські програми, що є у списку на офіційному сайті. Вікових обмежень немає.

 

 

 

 

 

Стипендіальна програма від The Lane Kirkland Scholarship Program

Дедлайн: 1 березня
Країна: Польща
Коли: щороку

Веб-сайт: kirkland.edu.pl

Подача документів: січень-лютий
Початок навчання у вересні
Особливості: вік до 35 років, в деяких випадках – до 40 років, необхідно підтвердити володіння польською мовою на рівні B2, повна вища освіта (ступінь магістра), є певний перелік спеціальностей.

 

 

 

 

 

Стипендіальна програма від World Wide Studies

Дедлайн: з 1 лютого по 15 травня
Країна: світ
Коли: щороку

Веб-сайт: worldwidestudies.org

Де: 200 найкращих університетів світу за версією рейтингів The Times Higher Education та QS
Подача документів: з 1 лютого по 15 травня
Початок навчання: вересень
Особливості: програма Фонду Віктора Пінчука пропонує підтримку в отриманні магістерського ступеню у пріорітетних галузях, необхідно самому вступити на магістерську програму, а потім податися на стипендію, вік учасників до 35 років. Обов’язкова вимога – по завершенню навчання за кордоном повернутися в Україну для роботи за основним місцем роботи за фахом протягом щонайменше 5 років. Більшість грантів покриватимуть до 60% суми.