MASHAV – Ізраїльське агентство міжнародного співробітництва в цілях розвитку та MATC – Міжнародний навчальний сільськогосподарський центр запрошують фахівців брати участь в Міжнародному Курсі: Інновації і Підприємництво в системі освіти.

Цілі:

– Надання нових методів та знань із впровадження та розвитку інновацій та підприємництва в системі освіти.

– Просування і створювання навчального середовищя, яке спонукає учнів експериментувати з методами і практикою інновацій та підприємництва.

– Обмін досвідом інновацій та підприємництва в сфері освіти.

– Створення інструментів  для передачі інформації, спільної та командної роботи.

– Надання освітніх інструментів для якісної інноваційної виховної діяльності.

– Надання інноваційніх методів навчання для конкретних предметів (науці, мови і т. д.), а також  для міждисциплінарних тематичних областей, що дозволяють учасникам вибирати методи і інструменти, які підходять для конкретних потреб їхнього оточення.

Зміст курсу:

– Розвиток способів мислення: критичне, творче, стратегічне і тактичне мислення.

– Розвиток соціальних навичок, методів колективної та командної роботи.

– Аналіз впровадження інноваційних ідей.

– Як стати підприємцем: навички, концепції і практика.

– Викладач / Підприємець: освіта і культура роботи, розробка навчальних програм, освітні ініціативи, розробка проектів, навчання на основі проектів, інновації в освіті, історії успіху, викладач як підприємець і лідер.

– Студентське навчання: студентські спільноти підприємців, приклади ініціатив.

– Подання ідеї експериментальних шкіл як підприємницького середовища.

– Навчальні тури по: різним типам шкіл всіх рівнів, освітнім центрам, навчальним закладам та педагогічним ресурсним центрам.

Вимоги до кандидатів:

Регіональний або національний викладацький склад вищого рівня, директора початкових і середніх шкіл, викладачі навчальних закладів, а також радники або керівники у відповідних областях.

Крайній термін подачі заявки: до 10.9.2017.

Місце проведення і проживання

MASHAV пропонує обмежену кількість стипендій. Стипендія покриває вартість навчання, включаючи лекції та практичні заняття на місцях, проживання в кімнатах на двох з повним пансіоном (два учасники в кімнаті), страхування здоров’я і доставку з аеропорту і назад. Вартість квитків на літак і добові не покриваються стипендією.

Посилання: http://www.mashav.mfa.gov.il/MFA/mashav/Courses/Documents/44-07%20Innovation%20and%20Entrepreneurship%20in%20the%20Education%20System.pdf