MASHAV – Ізраїльське агентство міжнародного співробітництва в цілях розвитку та MATC – Міжнародний навчальний сільськогосподарський центр запрошують фахівців брати участь в Міжнародному Курсі: Сільське господарство та навколишнє середовище в умовах зміни клімату – погляд Ізраїлю.

Цілі:

Після повернення в свої рідні країни очікується, що учасники зможуть:

– Ініціювати і проводити дослідження, необхідні для поліпшення використання сільськогосподарських культур і зрошення.

– Ініціювати і проводити дослідження, необхідні для оптимізації використання низькоякісних вод (солоних і очищених стічних вод) для зрошення для широкого кола культур з мінімальними ризиками для навколишнього середовища.

– Вносити внесок в наукові знання з цих предметів в їхніх рідних країнах.

– Підтримувати наукові відносини, спільні проекти та спільні дослідження між Ізраїлем та його відповідними організаціями.

Вимоги до кандидатів:

Цей курс призначений для фахівців з урядових установ, університетів і науково-дослідних інститутів, приватних компаній і неурядових організацій, що займаються дослідженнями в галузі сільського господарства та / або програмами розширення. Кандидати повинні мати науковий ступінь у відповідних дисциплінах, та як мінімум трирічний професійний досвід роботи. Необхідне вільне володіння англійською мовою.

Посилання: http://www.mashav.mfa.gov.il/MFA/mashav/Courses/Documents/40-07%20Agriculture%20and%20Environment%20in%20a%20Changing%20Climate.pdf