Університет Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві (UKSW) спільно із Інститутом Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці (IIASC) та Фундацією АDD запрошує до участі в Освітньому Семінарі у Варшаві.

Дати проведення: 27.09 – 29.09. 2017

Місце проведення: Варшава,  Духовна Академія Університету С. Вишинського

Організаційний внесок учасника:160 Євро  (проїзд, проживання та харчування забезпечується).

Дедлайн реєстації: 18.09.2017

Сертифікат про участь у освітній програмі в ЄС.

ОНЛАЙН РЕЄСТАЦІЯ

В рамках програми є можливість пройти тестування на  знання польської мови на рівень В2 на базі Духовної Академії університету UKSW. Вартість тестування для учасників семінару – 300 пол. зл.

ЗРАЗОК СЕРТИФІКАТА В2 ПОЛЬСЬКА МОВА

Мета: ознайомлення учасників з можливостями  навчання і проведення наукових досліджень в Польщі.

Цільова аудиторія: модолі науковці з України, студенти, аспіранти зацікавлені у навчанні та /або проведенні наукових досліджень у Польщі, а також особи зацікавлені даною тематикою.

Програма передбачає:

– презентацію стипендіальних і грантових програм, а також порядок подання заяв на фінансування навчання і проведення наукових досліджень у польських ВНЗ ;

– інтеграційні заходи та екскурсійну програма з оглядом об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО.

Приймаюча сторона забезпечує:
– проїзд автобусом євро-класу за маршрутом Львів-Варшава-Львів;
– проживання  у двомісних кімнатах з вигодами на території кампусу Духовної Академії UKSW;
– дворазове харчування: сніданки та вечері;
– методологічно-навчальну програму та роздаткові матеріали;
– екскурсійну програму Варшавою та інтеграційно-розважальні заходи;
– візову підтримку;
– сертифікат, що засвідчує участь у проекті.

Контактна інформація:

events@imans.eu, телефоном: +380991720082 – асистент проекту Надія Гребенюк

ОНЛАЙН РЕЄСТАЦІЯ

27.09.17 (середа)

08.00 – збір групи на ж/д вокзалі у м. Львів. Транзит до Варшави (380 км).

Поселення в готель.

19.00 – Вечеря.

Інтеграційний вечір знайомств.

01.07.17 (четвер)

Сніданок.

10.00 – інформаційний візит до польського Парламенту – Сейму. Ознайомлення із прогоамою стажування у Сеймі.

Час на обід.

13.30 – презентацію стипендіальних і грантових програм, а також порядок подання заяв на фінансування навчання і проведення наукових досліджень у польських ВНЗ.

16.00 – Екскурсія історичною частиною Варшави.

19.00 – Вечеря.

02.07.17 (п’ятниця)

Сніданок.

10.00 –тестування на  знання польської мови на рівень В2 на базі Духовної Академії університету UKSW (за бажанням).

Вільний час.

Відїзд учасників семінару. Транзит до Львова (380 км).

* в програмі можливі зміни