Цього року Міжнародний студентський конгрес був організований на ідеї від студентів до студентів. З кожним роком конгрес розширює свої кордони, в цьому році конгрес буде організований на університетському рівні.

Протягом попередніх років велика важливість була приділена науковим дослідженням в області економіки, проте в цьому році конгрес розширює свої кордони і зачіпає такі області: психологія, політологія, соціальні науки, комунікації, інженерна справа, мистецтво і дизайн, право і освіту.

Де: Скоп’є, Македонія
Коли: 28 – 29 вересеня 2017
Грант: оплата витрат
Тема конгресу: “Створення нового світу в еру глобалізації”. Тема була обрана завдяки своїй різноманітності і даючи можливість учасникам вибрати цікаву для них сферу інтересів і наукові роботи. Тема важлива в кожному аспекті життя, в часто-мінливому соціумі, в якому ми живемо, і взаємозалежності людей у всьому світі.
Участь в конгресі безкоштовне. Також організатори оплачують проживання та харчування. Учасникам необхідно оплатити тільки транспортні витрати в Македонію і назад.
Вимоги до кандидатів:
У конгресі можуть брати участь студенти бакалаврату, магістратури та аспірантури. Кандидати можуть пропонувати тези своїх робіт, свої ідеї і думки в будь-якій науковій області.
Для участі в конгресі необхідно заповнити онлайн заявку.
Детальніше на сайті організаторів.