Шановні студенти та батьки!

Хочемо Вас проінформувати, що виїзд груп студентів Вашого навчального закладу затримується у зв’язку із тим, що служба в Німеччині, яка видає робочі дозволи зараз перевантажена роботою, і робочі дозволи готуються із затримкою, на 2-3 тижні. Згідно цього ми змушені були відстрочити дати подачі Ваших документів для отримання візи, та, як наслідок, Ваш виїзд до Німеччини.

Перша группа Ваших студентів запланована до виїзду в Німеччину на 28.05.2017, згідно оновленого графіку. Просимо віднестися із розумінням до ситуації, яка склалася та просимо вибачення за завдані незручності.

Одна із груп студентів іншого навчального закладу, які виїхали раніше, вже успішно проходить стажування на одній із ферм Німеччини.

З повагою, Компанія ILC!