Представництво ЄС в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошує набір на 17-у сесію EU Study Days in Ukraine.

Сесія відбудеться 16-19 лютого 2017 року у Вінниці, до участі в якій запрошуються учасники з України. Єврошкола це унікальна можливість для українських студентів та випускників ВНЗ:

• отримати нові знання від найкращих фахівців з Європейського Союзу та України;
  • вивчити питання відносин між Україною та ЄС в таких сферах, як політика, економіка, енергетика, візові питання, освіта та права людини;
  • поспілкуватися з представниками інституцій Євросоюзу та науковцями;
  • долучитися до мережі активної молоді, з метою обміну досвідом та впровадження спільних ініціатив у майбутньому.

Запрошуються студенти останніх курсів та випускники ВНЗ, які закінчили університет не больше,ніж три роки тому.

Пріоритет надається студентам та випускникам, які здобули освіту за спеціальностями: економіка, фінанси, бізнес, журналістика,філологія.

Кінцева дата подання заявок- 27 січня 2017 року.

Детальніше можна прочитати на сторінках Facebook www.facebook.com/EUStudyDays   та Vkontakte http://vk.com/eustudydays