Робоча група Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного у складі помічника ректора з міжнародних питань Тітової О.А., завідувача кафедри мехатронних систем та транспортних технологій (МСТТ) Панченка А.І., доцента кафедри обліку і оподаткування Демчук О.М. та ст. викладача кафедри МСТТ Волкова С.В. 21 січня відвідали Приазовський державний технічний університет (ПДТУ) у м. Маріуполь.

IMG_20210125_213857_306

Головною метою візиту було налагодження зв’язків з ПДТУ у сфері науки, освіти та співпраці у межах міжнародних програм. Відбулися зустрічі з проректором з наукової роботи, начальником відділу міжнародних проєктів і завідувачем кафедри електроенергетичних комплексів та систем.

Проректор з наукової роботи, Ленцов Ігор Альбертович, представив Маріупольський Центр Інноваційного Підприємництва (https://pstu.edu/uk/novyny/v-mariupoli-v-pdtu-stvorena-svoya-syli/), заснований на базі Приазовського державного технічного університету в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), за сприяння Міністерства освіти і науки України, Маріупольської міської ради та фонду розвитку Маріуполя.

IMG_20210125_213840_064

Завданням Центру є реалізація інноваційного потенціалу викладачів та студентів середніх і вищих навчальних закладів регіону та перетворення цікавих ідей і наукових розробок на успішні стартапи.

З начальником відділу міжнародних проєктів, Полупановою Катериною Олександрівною, обговорювалися робочі питання щодо реалізації проєкту DigEco (Erasmus+) Digitalization of economic as an element of sustainable development of Ukraine and Tajikistan (Діджіталізація економіки як елемент сталого розвитку України і Таджикістану), де ТДАТУ є університетом-партнером (https://events.pstu.edu/digeco/en/about-the-project/).

IMG_20210125_213844_305

Завідувач кафедри електроенергетичних комплексів та систем, Саравас Вікторія Євгенівна, презентувала методичні розробки стосовно віртуальної та доповненої реальності в межах проєкту Energy Literacy Implementation, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).