Дедлайн: 1 жовтень 2017
Грант: 5 000 – 15 000 $
Де: Кент, США
Університет Kent State University пропонує стипендії кращим студентам бакалаврату. Стипендія призначена іноземним студентам університету. Мета стипендії – надати фінансову допомогу іноземним студентам на отримання освіти в США. Стипендію можна отримати на навчання на будь-якій програмі бакалаврату університету.
Кращі студенти можуть отримати одноразовий платіж розміром від 5 000 $ до 15 000 $.
Вимоги до кандидатів:
• стипендію можуть отримати іноземний абітурієнти, що вступають на одну з програм бакалаврату університету Kent State University;
• GPA не менше 3.0 за 4-х бальною системою оцінювання;
• безумовне зарахування на програму бакалаврату університету Kent State University;
• потрібні відмінні знання англійської мови (TOEFL – 525 (71 – інтернет тест), MELAB – не менше 75 або IELTS – 0, або PTE Academic score – 48).
Окремої заявки на стипендію немає, іноземні студенти автоматично будуть розглянуті як претенденти на стипендію за умови вступу в університету до дедлайну.
Дедлайн для осіннього семестру – 1 апреля
Дедлайн для весняного семестру – 1 жовтня
Детальніше про стипендії на сайті університету.