Стипендіальна програма Future Forests Fellowships університету University of British Columbia, Канада
Дедлайн: 24 листопада 2017
Де: Ванкувер, Канада
Грант: 70 000CAD в рік
Університет University of British Columbia пропонує стипендію Future Forests Fellowships. Стипендію можуть отримати як громадяни Канади, так і іноземні студенти. Стипендію можна отримати на навчання на стаціонарі на програмі аспірантури факультету Faculty of Forestry з вересня 2018.
Мета стипендії – залучити студентів з усього світу і запропонувати їм підтримку в отриманні лідерських навичок і високих стандартів в наукових досягненнях під час навчання.
Стипендія виплачується в одній з дисциплін:
• Forest Products Biotechnology;
• Bioenergy;
• Forest Genomics;
• Climate Change;
• Urban Forestry;
• Forest Management;
• Conservation;
• Forested Landscapes;
• Salmon Ecology;
• Forest Health;
• Forests and Indigenous Peoples;
• Forests and Human Health.
Стипендія 70 000CAD в рік виплачується весь період навчання (до 4-х років). Цієї суми достатньо для оплати всіх витрат, необхідних для дослідження.
Вимоги до кандидатів:
Претендувати на стипендію можуть як іноземні студенти, так і громадяни Канади, які відповідають вимогам програми аспірантури. Студенти повинні приступити до навчання у вересні 2018.
Як подати заявку? Кандидат повинен заповнити онлайн заявку і надати додаткові документи:
• зацікавленість передбачуваного керівника;
• онлайн заявка на навчання на обраній програмі факультету Future Forests Fellowships;
• скановані копії офіційних транскриптів з оцінками;
• 3 рекомендаційних листи;
• документ, що підтверджує знання англійської мови;
• мотиваційний лист;
• CV.
Детальніше про стипендії на сайті університету.