Стипендія на здобуття ступеня МВА в університеті Australia National University
Дедлайн: 31 грудень 2017
Де: Канберра, Австралія
Коли: щороку
Щороку університет Australia National University пропонує до 30 стипендій на здобуття ступеня МВА. Мета стипендії – залучити талановитих студентів на програму МВА університету Australia National University. Програма пропонує менеджерам середньої ланки необхідні знання та навички в області ведення бізнесу та менеджменту, завдяки яким випускники програми зможуть отримати просування по кар’єрі.
Студент може отримати стипендію, яка оплачує навчання на 25%, 50%, 75% або 100%. Стипендія виплачується весь період навчання на програмі МВА.
Вимоги до кандидатів:
• стипендію можуть отримати як кандидати з Австралії, так і іноземні студенти;
• кандидати повинен бути зарахований на очне або заочне навчання на програмі МВА або MBA (Advanced) університету Australia National University;
• кандидат повинен відмінно володіти англійською мовою.
Відбір кандидатів відбувається на основі досвіду роботи та академічних досягнень, також до уваги беруться результати тестів.
Окремої заявки на стипендію немає, всі кандидати, які відповідають вимогам програми МВА автоматично стають претендентами на стипендію.
Детальніше про стипендії на сайті університету.