Knight-Hennessy Scholars — це міжнародна стипендіальна програма для навчання в Стенфордському університеті. Дедлайн – 27 вересня 2017 р.

Програма “Knight Hennessy” пропонує до 100 стипендій для отримання будь-якої ступіні вищої кваліфікації у Стенфордському університеті в США. Студенти з усього світу мають право подати заявку до цієї стипендіальної програми.
Метою цієї програми є закликання студентів з усього світу, щоб отримати повне фінансування широкомасштабної післядипломної освіти у Стенфордському університеті, та випустити нове покоління світових лідерів.
Стенфордський університет, з сімома випускними школами світового класу, які сприяють обслуговуванню, співробітництву, інноваціям та підприємництву у світі – має більше можливостей для задоволення цієї потреби. Програма “Knight-Hennessy Scholars” надасть можливість винятковій групі аспірантів мати масштабний сприятливий вплив у всьому світі.
Рівень навчання: Стипендії дозволяють проведення дипломної програми для випускників (PhD).
Навчальні дисципліни: Стипендії дає право для отримання будь-якої дипломної роботи в Стенфордському університеті, від докторських наук в галузі гуманітарних наук, освіти, інженерії, та суспільних наук до професійних ступенів у галузі бізнесу, права та медицини.

Стипендія включає в себе: повне фінансування навчання, стипендії, аспірантуру та відповідні академічні витрати з додатковою фінансовою підтримкою.

Докладніше: https://knight-hennessy.stanford.edu/admission/apply-now