Для іноземних громадян з країн, що розвиваються, запрошуються на отримання програми бакалавра / магістра / докторантури в державних вищих навчальних закладах Чеської Республіки за допомогою чеських урядових стипендій . Термін подання заявки –  до 30 вересня.Уряд Чеської Республіки пропонує стипендії в рамках своєї зовнішньої допомоги в підтримку вивчення іноземних громадян. Стипендії призначені виключно для сприяння вивченню дорослих, які є іноземними громадянами, з країн третього світу, які потребують допомоги.Обмежене число стипендій також пропонується заявникам з окремих країн, що розвиваються, через ЮНЕСКО.

Стипендія включає в себе: покриває необхідні витрати, пов’язані з перебуванням та навчанням в ЧР. Сума стипендії регулярно змінюється. В даний час сума, що виплачується студентам за програмою магістра бакалавра, магістра або післядипломної освіти, становить 14 000 чеських крон на місяць, тоді як сума, що виплачується студентам докторантури, становить 15 000 чеських крон на місяць. Вказана сума стипендії включає суму, призначену для сплати витрат на проживання. Кошти на проживання, харчування та громадський транспорт покриваються стипендіатами стипендії за тих же умов, які застосовуються до студентів, які є громадянами ЧР. Якщо медична допомога, що перевищує стандартний догляд, вимагається студентом, він / вона покриває її за власні кошти. Витрати на відрядження, пов’язані з поїздкою до Чехії та повернення на батьківщину студента, оплачуються партією, яка призначила студента для навчання в ЧР або іноземцем за його власну ціну.

Вимоги до вступу: кандидати повинні мати попередній ступінь навчання.

Вимоги до англійської мови: кандидати з-за кордону часто будуть повинні відповідати вимогам англійської мови / інших мов, щоб мати можливість там навчатися.

Як подати заявку: усі заявники повинні заповнити електронну форму заявки, розміщену на веб-сайті, зазначеному у главі 2, і успішно зареєструвати (наприклад, отримати ідентифікаційний номер заявки, надіславши заповнену анкету відповідному органу в електронному вигляді). Заявник надсилає заповнену анкету до представництва Чехії в електронному вигляді, тобто заповнюючи онлайн-реєстрацію.

Подати заявку

Докладніше: http://www.msmt.cz/eu-and-international-affairs/government-scholarships-developing-countries?lang=2