Науково-дослідна та навчальна програма (RTP)

Ця програма відповідає вимогам Співдружності з надання стипендій 2017 року, щодо розподілу коштів науково-дослідницької програми.
Стипендіальна, науково-дослідна та навчальна програма (проект) уряду Австралії (RTP)
Стипендія післядипломної освіти

Грант надає: Уряд Співдружності Австралії та Університет Бонд
Стипендії науково-дослідної та навчальної програми уряду Австралії (RTP) надаються для загальних витрат на проживання як вітчизняних так і закордонних студентів, які отримують наукові докторські ступені.
Дата прийому заяв: з вересня 2017 року
Дата закінчення: 5 година вечора за стандартним східним часом, 30 вересня 2017 р.
Запізнілі або неповні заявки на отримання стипендії, надіслані після 30 вересня 2017 року, розглядатися не будуть.

Доступна обмежена кількість стипендій для вітчизняних та зарубіжних студентів, які бажають продовжувати свою освіту за допомогою дослідницької програми.

Стипендія RTP надається через конкурсний відбір заявок. Комітет з призначення стипендій Бондського університету, який складається з дослідників вищої кваліфікації, збирається двічі на рік, щоб присуджувати безкоштовну освіту та виплати допомоги на основі процесу присвоєння заслуг

Студенти не можуть подати заявку, якщо вони отримують еквівалентну допомогу або стипендію від Співдружності, призначену для для покриття плати за навчання.

Критерії відбору

1. Процедура подачі стипендії відкрита для вітчизняних та зарубіжних студентів-дослідників вищої кваліфікації, які навчаються, або мають намір здобути докторську ступінь кандидата наук в університеті Бонд.

2. Всі кандидати повинні мати дійсний Лист-пропозицію для зарахування в програму, виданий приймальною комісією університету Бонд, до подачі заяви на цю стипендію.

3. Для того, щоб подати заявку на цю програму, студенти повинні відповідати академічним вимогам університету Бонд, а також задовольняти вимоги щодо віз, місця проживання та англійської мови.
Заявники, які раніше подали заявку на стипендію до університету Бангладеша та не мали успіху, не мають права повторно подавати заявку.

Подання заяв

Як зазначено вище,  повинні бути виконані спочатку кроки 1-3.

Крок 4 – подати заявку на стипендію. Після того, як ваша заявка на вступ буде схвалена, і ви отримали листа-пропозицію, ви можете подати заявку на отримання стипендії за допомогою кнопки “Подати заяву на стипендію” (Apply for Scholarship). Кандидати повинні заповнити онлайн-форму заяви.