Deutsche Bundesstiftung Umwelt (DBU), що розташована в м. Оснабрюці, підтримує стипендіальну програму з 19 країнами (Болгарія, Естонія, Латвія, Литва, Польща, Калінінградська область, Румунія, Словацька Республіка, Чехія, Україна, Угорщина, Словенія, Хорватія, Боснія та Герцеговина, Сербія, Албанія, Косово, Македонія і Чорногорія) в Центральній та Східній Європі. Мета програми – дати можливість випускникам університетів отримати додаткову професійну кваліфікацію для вирішення завдань з охорони навколишнього середовища та охорони природи в своїх країнах.

Стипендія триває від шести до дванадцяти місяців і включає інтенсивний курс німецької мови, який триває кілька тижнів. Приймаючими установами в Німеччині можуть бути університети, дослідницькі інститути, університети прикладних наук, університети, компанії або асоціації. Вимоги до заявки та умови стипендії можна знайти на нашій домашній сторінці.