New Europe CollegeІнститут підвищення кваліфікації (Румунія, Бухарест), оголошує конкурс на отримання стипендії у 2018-19 навчальному році. Програма орієнтована не тільки на румунських, але й іноземних молодих дослідників/вчених, які працюють у галузі гуманітарних наук, соціальних досліджень та економіки.

Вимоги до кандидатів:

Наявність кандидатської дисертації. Перевага надається кандидатам віком до 40 років та тим, хто ще не отримував стипендії від New Europe College.

Робочі мови: англійська, французька та німецька. Бажано гарно володіти англійською мовою.

Період, на який розрахована стипендія:

для громадян Румунії – повний навчальний рік (10 місяців: жовтень-липень);

для іноземних представників два варіанти:

а) повний навчальний рік (10 місяців: жовтень – липень) або б) одноразова стипендія (жовтень-лютий або березень-липень).

Локація: New Europe College – Інститут підвищення кваліфікації, Бухарест, Румунія.

Стипендія враховує:

щомісячну стипендію у розмірі 750 євро (без податків), проживання, міжнародні перевезення до і з рідної країни стипендіатів на початку та по завершенню стипендії, а також в період сезонних канікул.

Стипендіатам, які перебуватимуть протягом усього навчального року в коледжі, пропонується одномісячна дослідницька поїздка за кордон з власним вибором установи (1500 євро: транспорт, проживання та добові). Як альтернативу, вони можуть обрати польові дослідження в Румунії або за її межами.

Очікується, що стипендіати працюватимуть над власними проектами та братимуть участь в наукових заходах, організованих New Europe College. Заключною частиною стипендіальної програми є дослідницька публікація, яка відображає результати роботи протягом усього періоду навчання. Роботи будуть включені до NEC публікацій.

Як податись:

Заявки приймаються лише в електронному варіанті. Надсилати на адресу: applications@nec .ro

В темі листа – ”NEC Fellowship”.

Дедлайн подачі заявок – 7 грудня 2017 року.

Неповні заявки або ті, що надіслані з запізненням, враховуватись не будуть.

Підтвердження отримання заявки від учасників та підтвердження відповідності вимогам програми надійде протягом 14 днів після закінчення терміну подачі заявок.

Результати попереднього відбору будуть повідомлені в першій половині березня 2018 року електронною поштою.

Кандидатів на одноразову стипендію буде запрошено на співбесіду в період 18-20 квітня 2018 року.

Форма заявки, інструкції щодо подачі та додаткова інформація – тут:

Application_Form_NEC-International_2018-2019.doc

Application_Guidelines_NEC_International_2018-2019.doc