Стипендія Swedish Institute for Global Professionals 2021 надає можливість безкоштовно навчатися в одному з вузів Швеції вже восени 2021 року. Початок подачі документів з 8 лютого 2021.

Стипендія SI спрямована на виховання майбутніх глобальних лідерів, які зроблять свій внесок в Порядок денний Організації Об’єднаних Націй в галузі сталого розвитку на період до 2030 року, а також внесуть свій вклад в позитивне і сталий розвиток в своїх країнах та регіонах.

Програма фінансується Міністерством закордонних справ Швеції. Зазвичай стипендії Global Professionals отримують 4-6% претендентів.

Стипендія призначена для очної річної або дворічної магістерської програми. Термін стипендії не може бути змінений або продовжений понад установлений період стипендії, а також не може бути перенесений на іншу навчальну програму, крім присвоєної магістерської програми.

Що ви отримуєте як одержувач Global Professionals

• SI повністю покриває вашу плату за навчання в шведському університеті. Сплачується безпосередньо SI на початку кожного семестру.
  • Ви будете отримувати регулярну виплату в розмірі 10 000 шведських крон для покриття ваших витрат на проживання протягом всього періоду отримання стипендії( щомісячно ).
  • Страхування від хвороб і нещасних випадків.
  • Членство в SI Network for Future Global Leaders (NFGL) – платформі, яка допоможе вам професійно зростати і будувати свою мережу, перебуваючи в Швеції.
  • Після закінчення періоду стипендії ви отримуєте членство в мережі випускників SI. Ставши учасником, ви отримуєте унікальну можливість для продовження нетворкінгу і подальшого професійного розвитку. Локальні мережі існують по всьому світу і в даний час налічують більше 15 000 талановитих випускників з більш ніж 140 країн.
  • Для Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, Російської Федерації, Туреччини чи України. Стипендія також включає грант на поїздку в розмірі 10 000 шведських крон на весь період навчання.
  • Це одноразовий платіж, який не поширюється на студентів, які вже живуть у Швеції.

Необхідні документи

Ви повинні надати тільки необхідні документи, перераховані нижче, в онлайн-заявці на стипендію. Ніякі інші документи, крім необхідних, ми розглядати не будемо. Ви повинні заповнити заявку на англійській мові. Використовуйте наші форми і шаблони, представлені нижче, і заповніть їх відповідно до настановами щодо наступних кроків нижче, так і в формах, інакше ваші заявки будуть дискваліфіковані. Будь ласка, зверніть увагу на обмеження довжини ваших відповідей і документів.

Повний додаток складається з:

• Мотивуюче лист
  • Резюме
  • Рекомендаційні листи
  • Дійсні та завершення докази роботи і лідерського досвіду
  • Копія чинного закордонного паспорту.

Для додаткової інформації за посиланням.