З метою сприяння міжнародному співробітництву зокрема з країнами, що розвиваються, Університет Павії та Інститут права на університетські дослідженя (EDiSU) пропонують в 2015 році 10 стипендій для запрошених вчених на перебування протягом 4-10 тижнів в університеті Павії. Вчені та інші дослідники з країн, що розвиваються, які хочуть проводити дослідження у співпраці з професором Університету Павії можуть подати заявку.

Знайти список підрозділів університету, щоб увійти в контакт з професорами можно тут.

Умови

Стипендії призначені як для молодших і старших співробітникків університетів у країнах, що розвиваються або членів великих науково-дослідних центрів та міжнародних організацій з конкретними інтересами в галузі розвитку досліджень. Кандидати повинні мати або два роки або досвід викладання або діяльності в міжнародних організаціях та установи. Стипендії CICOPS передбачені для науково-дослідного співробітництва в короткий період (від 4 до 10 тижнів) з метою заохочення мобільності дослідників з країн, що розвиваються і не може бути присуджена у разі зарахування в аспірантуру в італійському університеті.

Стипендія

Стипендія включає в себе подорож (економ клас), харчування та витрати на житло і гроші на кишенькові витрати 150,00 євро на тиждень.

Подача заявки

Бажаючі можуть подати заяву онлайн ТУТ. Заявки повинні бути підкріплені листом-запрошенням від викладача в університеті Павії, тим з ким Ви будете спільно прауювати підчас візиту в Павію. Без офіційного запрошення від професора в університеті Павії ваша заявка не буде братися до уваги.

Заявки приймаються до 31 травня 2014 року.

Докладніше: http://www.unipv.eu/site/en/home/international-relations/cicops/cicops-scholarships.html