Відповідно до Статті 1 чинної Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки в галузі освіти  словацька сторона готова прийняти до 5 студентів на часткове навчання до вищих навчальних закладів ( терміном до 10 місяців) та до 5 стажистів і докторантів/аспірантів ( з метою збору матеріалів в вивчення наукової літератури за темою досліджень) із загальним терміном перебування до 10 місяців.

Словацька Республіка забезпечить українським громадянам:

• безкоштовне навчання;
  • виплати стипендії у розмірах, встановленних для іноземних студентів і докторантів/аспірантів у Словацькій Республіці;
  • проживання у студенських гуртожитках.

МОН прийматиме заявки ( заповнена аплікаційна  форма та необхідні документи) в електронному та паперовому форматі у 2 – х примірниках ( перший пакет документів – оригінали, другий – копії).

Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10,01135,Київ, Україна,

Міністерство освіти і науки України,

У електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу МОН ukrainemon@gmail.com, зазначивши у темі листа

” Стипендії на короткотермінове нвчання в Словацькій Республіці 2018″

Перелік необхідних документів вказаний на останній сторінці Анкети – заяви.

Заявки можна подати до 23 березня 2018 року.

Більш детальна інформація знаходиться на сайті :