Уряд Угорщини надає до 100 стипендій для українських студентів для продовження навчання за програмами бакалавріату, магістратури та аспірантури в Угорщині відповідно до такого розподілу:

• 40 стипендій за бакалаврськими та магістерськими програмами за гуманітарними, суспільствознавчими, технічними та медичними напрямками підготовки;
  • 20 стипендій за магістерськими програмами повного циклу за технічним та медичним напрямками;
  • 40 стипендій для навчання в аспірантурі у будь-якій галузі, що становить інтерес

Треба зазначити, що відбулися деякі зміни у процедурі подачі заявок. Апліканти, які подали заявки для навчання в аспірантурі (докторські програми) у будь-якій галузі, не можуть одночасно подавати заявки для навчання за магістерськими або бакалаврськими програмами, повинні погодити керівника в приймаючому університеті та обов’язково відвідувати курс «Угорська мова як іноземна».

Апліканти мають заповнити онлайн-анкету, що знаходиться на сайті. Крім того, в електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати а електронну адресу МОН scholarshipsmon@gmail.com , зазначивши у темі листа «Стипендії на навчання в Угорщині 2020».

Останній термін подачі заявок – 15 січня 2020 року.

Також паперові копії усього пакету документів, які кандидат подає на стипендію угорській стороні в режимі он-лайн, потрібно надіслати:

Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна

Головне управління міжнародного співробітництва

Документи просимо залишати у скринці для кореспонденції.

Детальна інформація про програму розміщена на сайті, та на сайті Міністерства у розділі міжнародне співробітництво за посиланням .