У сучасному освітньому просторі питання про інтеграцію вітчизняної вищої освіти посідає чільне місце. Захист магістерської роботи є важливим і завершальним етапом підготовки висококваліфікованого та конкурентно-спроможного фахівця.

Так, 22 лютого 2021 р. на кафедрі машиновикористання в землеробстві відбувся захист магістерської роботи на англійській мові Самсона Аріко Інуви (керівник – проф. кафедри МВЗ, д.т.н. Мілько Д. О.). На засіданні у складі державної екзаменаційної комісії були присутні голова  д.т.н. проф.. Паламарчук І.П., заступник голови д.т.н., проф. Панченко А.І., член – кореспондента УААН, д.т.н., проф. Надикто В.Т. та д.т.н., доц. Караєв О.Г.

Комісія відзначила високий рівень технічної підготовки здобувача та володіння англійською мовою. Також під час засідання були висунуті пропозиції щодо співпраці між ЗВО Нігерії та ТДАТУ імені Дмитра Моторного на предмет залучення до навчання закордонних студентів на англійській мові.

16141591944331614159194424