Міжнародний відділ ТГАТУ запрошує взяти участь у Міжнародному конкурсі наукових робіт «Black Sea Science 2020».

Конкурс проводиться з метою розширення міжнародних зв’язків, активізації наукової роботи студентів, залучення їх до участі у міжнародних наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності.

Співорганізаторами Конкурсу є закордонні навчальні заклади: Технологічний інститут Нінбо Чжецзянського університету (Китай), Університет прикладних наук і мистецтв (Швейцарія), Аріельський університет (Ізраїль), Алматинський технологічний університет (Казахстан), Познанский університет природничих наук (Польща), Телавський університет ім. Я. Гогебашвілі (Грузія), Русенський університет «Ангел Кънчев» (Болгарія), Університет харчових технологій (Болгарія), Технічний університет Молдови (Молдова), Білоруський державний  економічний університет (Білорусь), Гомельський державний технічний університет імені П. Й. Сухого (Білорусь).

Конкурс проводиться за наступними напрямками:

• Харчова наука і технології;
  • Економіка і управління;
  • Інформаційні технології, автоматизація і робототехніка;
  • Енергетика та енергоефективність;
  • Екологія та охорона навколишнього середовища.

Роботи подаються до 1 лютого 2020 року.

Детально з інформацією та Положенням про проведення Конкурсу можна ознайомитись на сайті : http://isc.onaft.edu.ua/