Чи не кожен студент закладу вищої освіти  хоча б раз замислювався про можливість навчання за кордоном. Але не кожен може дозволити собі повний курс навчання на бакалавріаті або магістратурі в закордонних університетах. Для вмотивованих студентів з величезним бажанням працювати і розвиватися міжнародне стажування під час навчання – дійсно гарний варіант поповнити скарбничку професійних знань про світові галузеві досягнення.

Міжнародний досвід, який високо цінується роботодавцями, професійні зв’язки та перспективи – все це можна легко отримати під час стажування в одній із країн світу. Крім того, це гарна можливість підвищити рівень володіння іноземною мовою, зав’язати дружні взаємини та ділові зв’язки по всьому світу, отримати фінансову незалежність та фахове зростання. На хвилі євроінтеграції українських студентів з радістю приймають на таке випробування і добре за це платять.

Міжнародне стажування – чудовий додаток до вашого резюме. Маючи такий досвід знайти хорошу роботу в Україні буде простіше. Найголовнішим є те, що ви зрозумієте, як працює певна галузь в іншій країні, зможете запозичити ідеї чи привезти додому нові стартапи. Деякі програми професійних стажувань передбачають також перспективу працевлаштування. Після закінчення університету ви зможете подавати свою кандидатуру на розгляд потенційних роботодавців.

Щорічно більше ніж 200 студентів ТДАТУ імені Дмитра Моторного проходять практику на сільськогосподарських підприємствах Німеччини, Швейцарії, Швеції, Великобританії, США, Нідерландах, Данії, Болгарії, ці країни є найбільш розвиненими аграрними країнами світу, а також у готельних мережах таких країн, як Туреччина, Кіпр, Греція, Болгарія.

Більшість студентів, які скористалися можливістю міжнародного стажування після закінчення навчання в університеті стають успішними та конкурентоспроможними фахівцями в галузі економіки, сільського господарства, харчової промисловості у Франції, США, Канаді, Німеччини та ін.