Мобільність це прекрасна можливість для налагодження персональних контактів, для народження спільних наукових проектів, а також реалізації освітніх програм, включаючи програми подвійного дипломування. Мобільність – це і наша можливість презентувати світу Україну та досягнення вітчизняної науки.

29.10.2020 року о 14:00 у ТДАТУ відбулась он-лайн зустріч з координатором мережі Education USA в Україні з Катериною Александрук. Яка розповіла про систему вищої освіти у США та про підтримку українським студентам  та молодим фахівцям, які мають намір продовжувати свою вищу освіту у США. Також було запропоновано короткострокові програми обміну. Навчання у США не лише забезпечує диплом, а й навички та досвід, які автоматично роблять студента привабливою кандидатурою для роботодавців.
Ed USA 2