26 квітня 2018 року на 21-й сесії 7-го скликання було прийняте рішення про перейменування комунального закладу “Мелітопольська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів” Запорізької обласної ради у комунальний заклад “Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” Запорізької обласної ради. У складі закладу:  гімназія – заклад середньої освіти ІІ ступеня, що забезпечує базову середню освіту; ліцей – заклад середньої освіти ІІІ ступеня, що забезпечує профільну середню освіту.

Головною метою діяльності закладу є:

1) забезпечення реалізації права здобувачів освіти, переважно сільської місцевості, на здобуття повної загальної середньої освіти;

2) забезпечення всебічного розвитку особистості здобувачів освіти відповідно до їх задатків, нахилів, здібностей, індивідуальних, психічних та фізичних особливостей, культурних потреб шляхом формування ключових компетентностей;

3) розкриття і повна реалізація потенційних можливостей здобувачів освіти.

На посаду директора КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради було прийняте рішення призначити Кондрашову Тамару Миколаївну.

15 травня 2018 року депутат Запорізької обласної ради, ректор Таврійського державного агротехнологічного університету представив колективу нового директора начального закладу. Він привітав всіх присутніх та побажав колективу і директору успіхів у навчальному процесі.

Також для обладнання нового комп’ютерного класу було вирішено за кошти депутатського фонду депутата Запорізької обласної ради Кюрчева В.М. за «Програмою сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради на 2017-2020 роки» для гімназії-ліцею придбати: 12 навчальних комп’ютерів та інтерактивний комплект SMART Board SBM680V. Комп’ютерний клас для учнів буде відкритий 1 вересня цього року.

До речі, ця інтерактивна дошка є добрим варіантом для вдосконалення та оптимізації навчального процесу. За її допомогою можна проводити презентації та тренінги, також ця модель значно заощадить час викладача та зробить навчальний процес більш різноманітним.

Прес-служба ТДАТУ