З 3 по 5 жовтня 2018р. у Миколаївському національному аграрному університеті проводилась міжнародна науково-практична конференція “Вплив змін клімату на онтогенез рослин”. Асистент кафедри комп’ютерних наук Литвин Юлія Олександрівна та к.т.н., доцент кафедри КН Строкань відвідали цю конференцію з доповіддю на тему “АВТОМАТИЗОВАНА МЕТЕОСТАНЦІЯ МОНІТОРИНГУ ЗОВНІШНІХ ПОГОДНИХ УМОВ”. Актуальність питання полягає у тому, що спостереження за метеорологічними умовами та їх зміною має велике практичне значення в умовах овочівництва закритого та відкритого ґрунту.

ІТ-технології сьогодні мають величезний вплив на всі сфери  діяльності людини. Вони змінюють наше бачення світу та допомагають глибше та ширше сприймати усі процеси. Все це в прямому сенсі обумовлює дану зустріч, оскільки інформаційні технології безумовно не оминають і аграрну сферу.

Кафедра КН висловлює велику подяку організаторам цього заходу, а саме: кафедрі виноградарства та плодоовочівництва МНАУ, канд. с.-г. наук Єременко Оксані Анатоліївні та Подшивалову Геннадію Валерійовичу.

Прес-служба ТДАТУ