6 березня 2018 року відбулося урочисте вручення дипломів магістрам факультету «Агротехнологій та екології». Це перші випускники магістри за спеціальностями «Харчові технології» та «Цивільна безпека».

З привітальним словом до випускників та їх батьків звернувся ректор університету, д.т.н., професор, член-кореспондент НААН України Кюрчев Володимир Миколайович. Він побажав молодим висококваліфікованим фахівцям впевненості у собі, світлого майбутнього та нести гордо звання випускника Таврійського державного агротехнологічного університету.

Також до студентів з вітальним словом та теплими побажаннями  звернулась декан факультету «Агротехнологій і екології» к.с.-г.н., доцент Іванова Ірина Євгенівна.

На святі також були присутні проректор з науково-педагогічної роботи к.т.н., доцент Ломейко Олександр Петрович, начальник відділу кадрів ТДАТУ Терещенко Анна Володимирівна, заступники декана факультету та шановні батьки.

Далі відбулося урочисте вручення дипломів. Також ректор відзначив грамотами студентів, які за період навчання показали себе у навчанні, науковій та громадській діяльності.

Щиро вітаємо випускників із завершенням навчання, бажаємо нових звершень та перемог у житті!

Прес-служба ТДАТУ