22 березня 2017 року відбулася тематична зведена кураторська година для студентів 1-5 курсів та магістрів кафедри обліку і оподаткування, кафедри маркетингу факультету економіки та бізнесу.

Щороку 15 березня відзначається Всесвітній день захисту прав споживачів.

Саме у цей день у 1962 році президент США Джон Кеннеді, виступаючи із зверненням до Конгресу, вперше проголосив права споживачів: право на безпеку, право на інформацію, право на вибір, право бути почутим. З часом, за ініціативою Всесвітньої організації союзу споживачів (Consumers International), до переліку прав споживача було додано: право на задоволення базових потреб, право на компенсацію, право на споживчу освіту, право на здорове довкілля.

Україна – перша серед країн СНД ще у 1991 році прийняла Закон «Про захист прав споживачів», який отримав високу оцінку Європейської спільноти. Прийняття цього Закону – це реальний крок до реалізації намірів України стати членом Європейського Союзу, що й було закріплено Угодою про партнерство і співробітництво між ЄС та Україною, підписаної 16 червня 1994 року.

Студентам було запропоновано пограти в цікаві ігри, а саме:

• Бліц-інфо «Права споживачів»
  • Бліц-турнір «Споживач, знай свої права!»

Студенти активно брали участь у конкурсах, жваво та креативно відповідали на поставлені питання, а також дізналися багато нового про права споживачів та отримали корисні поради. Тепер зі здобутими знаннями студенти зможуть відстояти свої права споживачів.

Кафедра обліку і оподаткування, кафедра маркетингу