4 квітня 2019 року в університеті відбулась Всеукраїнська науково-технічна інтернет-конференція студентів та магістрантів за підсумками досліджень 2018 року. Перед конференцією була розгорнута  виставка результатів студентської наукової діяльності. Організаторами конференції стали Рада молодих учених та студентів ТДАТУ, науково-дослідна частина та кафедри університету.

На відкритті були присутні ректор ТДАТУ, д.т.н., професор Кюрчев В.М., проректор з НРМД, д.т.н., професор Надикто В.Т., координатор програми «Агрокебети» НУБіП, к.е.н., доцент Ковтун Олена Анатоліївна.

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор. Він акцентував увагу на самомотивацію та активне долучення молодих вчених і студентів до наукової роботи університету.

Проректор з НРМД д.т.н., професор Надикто В.Т. ознайомив присутніх з упровадження STEM – системи у навчальному процесі ТДАТУ.

Ковтун О.А. представила магістерську програму для студентів «Агрокебети», яка є новітньою платформою співпраці аграрного бізнесу та освіти, що дає можливість студентам навчатися та отримувати практичний досвід одночасно. Далі, відповідно до регламенту, були заслухані доповіді студентів усіх факультетів ТДАТУ.

На завершення засідання, наукові доповіді були відзначені грамотами.

Рада молодих учених та студентів ТДАТУ дякує всім студентам, науковим керівникам, викладачам, керівництву університету за активну участь у конференції.