22 листопада 2018 р. на кафедрі суспільно-гуманітарних наук ТДАТУ було  проведено науково-технічну конференцію магістрантів і студентів за підсумками наукових досліджень 2018 року. Учасниками стали 17 студентів та магістрантів ТДАТУ, 6 студентів «Ногайського коледжу ТДАТУ», 7  учнів Костянтинівського районного НВО №1 «Таврія», 1 студент «Мелітопольського коледжу ТДАТУ», 3 студенти «Василівського коледжу ТДАТУ», 1 студент Мелітопольського промислово-економічного коледжу, 1 учень Вознесенської гімназії «Орієнтир», 1 учень Малої академії наук. Всього: 37 учасників.

Переможцями стали такі студенти:

І місце – Мартинова Н.О., 21 МН.- «Розвиток народних ремесел і промислів в с. Терпіння в ХІХ – на поч. ХХІ ст.»;

ІІ місце – Вакасова К.0., 11 ХТ. -« Фемінітиви в українській мові»; Колодочка Т. Ю., 21 ЕК. -«Молода українська сім’я: виклики та умови міцності»;

ІІІ місце – Фурса В.А., 11 МБ МК. -«Психологічні прийоми нападу і самозахисту в конфліктному полі»; Ольховська О., 11 МН. -«Помилки у мові реклами»; Щебликіна., 11 ФБ.- «Авторські повтори у поезії Миколи Вінграновського».

Усі представлені роботи  відповідали високому рівню і висвітлювали актуальні питання та проблеми сучасного суспільства. Тож дякуємо усім учасникам та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю у науково-дослідницьких пошуках.