Підготовка університету до вступної кампанії розпочинається ще на початку навчального року. Головне завдання для Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного – донести випускникам шкіл та їх батькам інформацію про спеціальності нашого ЗВО, а їх в нашому університеті понад 20.

Ті, хто ще зі шкільної лави, вирішив пов’язати своє майбутнє із ТДАТУ, мають можливість покращити свій рейтинг при вступі до нашого університету. Це можливо завдяки Всеукраїнським олімпіадам ТДАТУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, які проходять вже третій рік поспіль. Це дає свій позитивний результат.

Переможці ІІ-го туру мають змогу отримати додаткові бали до оцінки сертифікату ЗНО для одного з предметів (на їх вибір) при вступі на відповідну спеціальність нашого ЗВО у 2020 році. Так, у 2018 році додатковими балами скористалися 32 вступника, у 2019 році – 165.

Олімпіада проводилась у два тури. У зв’язку із загальнонаціональним карантином, терміни проведення другого туру Всеукраїнських олімпіад ТДАТУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти було продовжено у дистанційній формі до 15 червня 2020 року.

Впродовж цього періоду кафедрами охоплені всі закріплені навчальні заклади Запорізької, Херсонської, Донецької та інших областей, де серед випускників проведені предметні олімпіади. В основному, учні виявили бажання перевірити себе з української мови та літератури, але деякі майбутні вступники взяли участь в олімпіаді і з інших предметів.

Участь у Всеукраїнській олімпіаді ТДАТУ дає унікальну можливість збільшити значення свого конкурсного балу, шляхом додавання до одного з конкурсних предметів (на їх вибір) у сертифікаті ЗНО від 12 до 20 додаткових балів при вступі до нашого університету у 2020 році на такі спеціальності як: Екологія, Прикладна механіка, Галузеве машинобудування, Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, Харчові технології, Геодезія та землеустрій, Агрономія, Садівництво та виноградарство, Агроінженерія, Цивільна безпека.

Для абітурієнтів під час вступної кампанії у ТДАТУ створені всі умови –працюватиме консультаційний центр, де буде надана допомога абітурієнтам у реєстрації особистих електронних кабінетів; супровід кожного вступника та його батьків під час вступу до ТДАТУ; додаткове інформування стосовно обраної спеціальності та особливості навчання в нашому ЗВО тощо.

Найкращий результат дає особистісний підхід до кожного випускника. Тільки завдяки індивідуальній роботі з ними ми досягнемо бажаних результатів.

Відділ профорієнтації та довузівської підготовки