Конкурс «Стратегічний розвиток аграрного сектору – бачення молодих українських спеціалістів» організовує Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти (НМЦ) МОН України за підтримки проекту «Німецько-український агрополітичний діалог».

До участі приймаються письмові роботи:

– одного автора, громадянина України;
– у формі тез до 5 стор. (формат А4, шрифт 12, Times New Roman);
– учасники студенти, магістри, аспіранти аграрних спеціальностей;
– мова тез – англійська;
– резюме автора до 1 стор. англійською.

Мета конкурсу: запропонувати діячам в області аграрної політики в Україні нові ідеї від молодих спеціалістів щодо аналізу аграрної політики з поясненням можливих наслідків від змін в законодавстві та адміністративній структурі; навчити учасників конкурсу формулювати своє стратегічне мислення з урахуванням європейського досвіду.

Етапи проведення конкурсу:

1. Проголошення конкурсу та підготовка робіт.
  2. Роботи надсилаються в електронному варіанті на адресу: info@apd-ukraine.de.
  3. Попередній відбір робіт в університеті до 30.05.2021, надання робіт в оргкомітет. На всеукраїнському рівні буде відібрано максимально 20 робіт, які найбільш відповідають формальним критеріям.
  4. Оцінювання робіт 30.05. – 04.06.2021. Роботи надсилаються членам журі для анонімного оцінювання.
  5. Відбір п’яти найкращих робіт 05.06. – 10.06.2021. Відбираються 5 робіт, які пропонується презентувати (до 10 хв.) в рамках проведення Всеукраїнського конкурсу «Агрополітичні дебати-2021».
  6. Презентація робіт в рамках проведення Всеукраїнського конкурсу «Агрополітичні дебати-2021». За результатами презентації (30%) та попереднього оцінювання тез (70%) визначається переможець конкурсу.

Запрошуємо взяти участь у першому відбірковому етапі конкурсу.

Після фіналу конкурсу журі визначає  переможця, і він отримує головну нагороду – безкоштовну поїздку на два тижні в Німеччину.

Бажаємо натхнення та перемоги в конкурсі.

Реєстрація у нас в університеті триватиме до 30 травня 2021 року включно, далі робота буде надіслана в оргкомітет конкурсу для оцінювання.

За більш детальною інформацією та реєстрацією звертатись за телефоном: +380964702918, +380961191911, +380969095454.

Вимоги до доповідей

Олена Тітова, помічник ректора з МД,
Ігор Грицаєнко, помічник ректора з ОВР,
Катерина Чукіна, студрада ТДАТУ,