28 березня 2018 в рамках профорієнтаційної роботи Таврійський державний агротехнологічний університет відвідали 11 студентів ВСП «Ногайського коледжу ТДАТУ»за напрямком підготовки «Геодезія та землеустрій». Дівчата та хлопці в майбутньому можуть бути студентами нашого ВНЗ за спеціальністю «Геодезія та землеустрій» та здобувати знання за бюджетною формою навчання. До складу делегації з коледжу були запрошені заступник директора з навчальної роботи Хлівна Л.В., провідний фахівець з профорієнтації випускників Рязанцева С.І., старший викладач Голік С.М., та завідувач відділенням «Землевпорядкування» Пуд К.О., також слід відмітити особливу зацікавленість з боку батьків студентів-випускників коледжу.

Майбутні абітурієнти познайомились з керівництвом університету проф., д.т.н. Кюрчевим В.М. та деканом факультету «Агротехнологій та екології», к.с.-г.н Івановою І.Є, а також завідувачем кафедри «Екології та охорони навколишнього середовища» професором, д.г.н. Даценко Л. М.

Впродовж візиту вихованці коледжу мали змогу всебічно ознайомитись з інфраструктурою університету та основними напрямками його роботи, що робить його одним з провідних аграрних ВНЗ України. Так студенти відвідали лабораторію мікробіологічних досліджень та культивування грибів, де старший викладач кафедри «Харчових технологій та готельно-ресторанної справи», к.т.н. Кулік А.С. провела пізнавальну лекцію про особливості вирощування грибів, зокрема гливу звичайну.Тут студенти мали можливість дізнатися про технологію розведення міцелію, екологічні властивості грибів, а також їх лікувальні властивості.

Далі студентам запропонували пройти до холодильних камер, де вони із задоволенням скоштували яблука, які вирощуються в садах університету. Хлопцям та дівчатам було представлено сертифіковану лабораторію «Моніторингу якості ґрунтів та продукції рослинництва».

Після пізнавальних екскурсій делегатів запросили до конференц-зали  інформаційно-консультаційного центру «АгроТаврія», де директор інституту підвищення кваліфікації, Подшивалов Г.В. провів презентацію українсько-канадського проекту (UHBDP). В рамках цього проекту студенти ТДАТУ різних напрямів підготовки,«Садівництво та виноградарство», «Агрономія», «Геодезія та землеустрій», «Екологія», «Харчові технології» факультету АТЕ, мають можливість отримати практичний досвід на підприємствах в межах спеціальності за окремими програмами, що фінансуються проектом. Впродовж зустрічі завідувач кафедри ЕОНС Даценко Л.М. розповіла про перспективи вступу на спеціальність «Геодезія та землеустрій» на 1 курс університету за скороченим терміном навчання. Декан факультету АТЕ – Іванова І.Є. акцентувала увагу молоді на можливості абітурієнтів коледжу отримати освіту кваліфікаційного рівня «Бакалавр» за 2 роки у ТДАТУ навчаючись за кошти державного бюджету.

Далі за дружнім обідом майбутні абітурієнти зустрілись з головою студентської ради факультету АТЕ Шведом Євгеном та студентами-екологами третього курсу навчання. Тут вони мали можливість поспілкуватися у неформальній обстановці. Наші студенти розповіли про навчальний план, закордонні практики, студентські заходи, що проходять в стінах університету, а також надання можливості навчатися на воєнній кафедрі, та здобувати звання під час навчання.

Наприкінці зустрічі декан факультету, Ірина Євгенівна, ознайомила гостей коледжу з інфраструктурою, кафедрами 5 корпусу зокрема кафедру «Екології та охорони навколишнього середовища», де навчатимуться майбутні студенти-геодезисти та бібліотеку ТДАТУ. Професорсько-викладацький склад ТДАТУ та ВСП «Ногайського коледжу ТДАТУ» змогли плідно попрацювати з питань коригування навчальних планів спеціальності «Геодезія та землеустрій» для скороченого терміну навчання.

Завершальним етапом зустрічі була екскурсія по території університету, де молоді було  показано розташування корпусів, буфетів та центру культури та дозвілля ТДАТУ.

Інформаційний супровід: асистент кафедри «Екології та охорони навколишнього середовища Ткаченко М.Ю.