24 червня 2021 року в онлайн режимі з прямою трансляцією в YouTube при Українському центрі оцінювання якості освіти відбулось засідання експертної комісії з питань визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, що використовується під час прийому до закладів освіти.

У якості експерта Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного представляла доктор філологічних наук, професор кафедри суспільно-гуманітарних наук Тетяна Шарова.

Члени експертної комісії з питань визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, що використовується під час прийому до закладів освіти розглянули висновки регіональних експертних груп щодо порога «склав/не склав», а також робочої групи Українського центру оцінювання якості освіти щодо статистичних характеристик ЗНО та визначення за методом Ангоффа-Беука певного значення порога «склав/не склав».

За результатами голосування встановлено такий поріг балів «склав/не склав» з української мови у 2021 році – 17 б.
За результатами голосування встановлено такий поріг балів «склав/не склав» з української мови і літератури у 2021 році – 27 б.
За результатами голосування встановлено такий поріг балів «склав/не склав» з історії України у 2021 році – 27 б.
За результатами голосування встановлено такий поріг балів «склав/не склав» з біології у 2021 році – 22 б.
За результатами голосування встановлено такий поріг балів «склав/не склав» з географії у 2021 році – 24 б.

Члени експертної комісії з питань визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, що використовується під час прийому до закладів освіти розглянули питання щодо встановлення адаптивного порога «склав/не склав» з української мови (та в межах субтесту «Атестаційні завдання з української мови» з української мови і літератури) в 2021 році та встановлення адаптивного порога «склав/не склав» з української мови і літератури. За результатами голосування також були ухвалені рішення:

• адаптивний поріг «склав/не склав» з української мови – 10б.
  • адаптивний поріг «склав/не склав» з української мови і літератури – 19 б.

Під час засідання Валерій Бойко – в.о. директора УЦОЯО представляв особливості кожного предмету. Тетяна Вакуленко – заступник директора УЦОЯО, голова робочої групи представляла через діаграми результати зовнішнього незалежного оцінювання за кожним предметом. Засідання експертної комісії з питань визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, що використовується під час прийому до закладів освіти пройшло злагоджено. Результатом такої роботи є прийняте загальне рішення за кожним предметом ЗНО, а з біології та географії маємо одноголосне підтримання пропозицій робочих груп регіональних центрів.

Шановний абітурієнте!

В електронних кабінетах абітурієнтів будуть висвітлені результати зовнішнього незалежного оцінювання розрахунку 100-200 балів.
З 01 липня 2021 року Ви можете обрати омріяний заклад освіти та здобути бажану професію.

ТДАТУ імені Дмитра Моторного – чекає на тебе!

Детальна інформація про ЗНО та порогові бали представлена на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Тетяна Шарова
д.ф.н., професор кафедри суспільно-гуманітарних наук