На факультеті економіки та бізнесу наприкінці березня відбулись вступні іспити до аспірантури.

Фахові випробування зі спеціальності складали вступники до аспірантури, які здобуватимуть освітньо-науковий ступінь доктора філософії за спеціальностями 051 «Економіка» та 075 «Маркетинг». Вступники продемонстрували високий рівень знань у напрямах своїх майбутніх наукових досліджень.

Аспірантура є одним із основних джерел постійного поповнення та оновлення інтелектуального потенціалу університету висококваліфікованими науково – педагогічними кадрами. Їх підготовка здійснюється планомірно і цілеспрямовано. При розробці планів підготовки науково – педагогічних кадрів враховуються і потреби в докторах та кандидатах наук, і перспективність розвитку спеціальностей та наявний професорсько-викладацький склад кафедр та науковий потенціал університету.

Побажаємо аспірантам успіхів на науковій ниві.