Другий етап вступної кампанії-2022 завершено. Сьогодні вступникам надані рекомендації на бюджет за широким конкурсом. У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного цьогорічна вступна кампанія, не дивлячись на чисельні складнощі, відбувається на високому рівні.

Кількість випускників шкіл, які орекомендовані на бюджетну форму навчання у ТДАТУ, навіть більше ніж у минулому році. Ректор університету Сергій Кюрчев привітав колектив Таврійського ДАТУ з високими результатами та зазначив, що вони були досягнуті завдяки кропіткої праці кожного учасника вступної кампанії.

Рейтингові списки вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на бюджетну форму навчання, відповідно до Умов прийому до закладів вищої освіти, оголошено на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» а також на сайті приймальної комісії ТДАТУ

Зазначені рейтингові списки оголошені для абітурієнтів, які вступають на навчання для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на підставі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання.

На сайті інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» статус заяв тих абітурієнтів, які рекомендовані до зарахування на бюджет, змінено зі статусу «Допущено» на статус «Рекомендовано (бюджет)».

Також, навпроти заяви абітурієнта в електронному кабінеті, за якою абітурієнт рекомендований на навчання за кошти державного бюджету, встановлено статус «Рекомендовано до зарахування».

Вступники, які отримали рекомендації, мають підтвердити своє бажання навчатися у ТДАТУ, після цього  статус їх заяв  зміниться на статус «До наказу (бюджет)».

Зарахування на бюджет відбуватиметься 5 вересня.