Новорічні свята продовжуються і сьогодні. 14 січня українці відзначають свято Василя Великого. За давньою традицією в цей день заведено ходити гучними компаніями засівати. Посівальники ходять від хати до хати, щоб розсипати по оселі зерно, привітати господарів зі Старим Новим роком та побажати їм щастя та здоров’я на весь рік.

До ректорату Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного сьогодні також завітали посівальники з Мелітопольського ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів. Гостей радо зустріли керівники Університету: ректор Сергій Кюрчев, радник ректора Володимир Кюрчев та проректори. Школярі, згідно з традицією, щедро засіяли зерном кабінет ректора, вітаючи всіх зі святами, з побажанням міцного здоров’я, щастя, достатку, миру та злагоди.

Дитячі привітання стали приємним подарунком і створили святковий настрій. І за це, як годиться, отримали подаруночки й смаколики.

Керівництво університету щиро вдячне вихованцям ліцею-інтернату  за щирі та теплі привітання!

прес-служба ТДАТУ