7420 травня 2020 року були підписані до друку перші у цьому році друковані збірники наукових праць Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного (входить до переліку наукових фахових видань України категорії «Б»).

Всього до редакції надійшли матеріали 53 публікацій. Це найбільша кількість за останні 5 років, тому статті були розмішені у двох томах:

1. Праці Таврійського державного агротехнологічного університету : наукове фахове видання / ТДАТУ ; гол. ред. д.т.н., проф. В. М. Кюрчев.– Мелітополь: ТДАТУ, 2020. Вип. 20, т. 2. 250 с.
  2. Праці Таврійського державного агротехнологічного університету : наукове фахове видання / ТДАТУ ; гол. ред. д.т.н., проф. В. М. Кюрчев.– Мелітополь: ТДАТУ, 2020. Вип. 20, т. 2. 273 с.

Відповідальною за випуск цих збірників є кафедра обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика. Тому, традиційно, переважна більшість наукових статей у перших двух томах двадцятого випуску опублікована в розділах “Галузеве машинобудування” (обладнання переробних і харчових виробництв) і “Харчові технології”.

У публікаціях прийняли участь автори з 29 закладів вищої освіти, організацій та підприємств таких міст як Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Кривий Ріг, Херсон, Тернопіль, Кам’янець-Подільський, Могильов (Республіка Білорусь) та інших. Статті опубліковані українською, російською та англійською мовами.

Збірник індексується у базах даних Crossref, Google Scholar, eLibrary, AGRIS, «Україніка  наукова», НБУ ім. В. І. Вернадського.

Виражаємо вдячність усім авторам публікацій нашого збірника наукових праць і сподіваємось на подальше співробітництво.

Кирило Самойчук,

зав. кафедри ОПХВ ім. професора Ф.Ю.Ялпачика