Цього року Рада молодих учених при МОН вперше проводить конкурс «Молодий вчений року», метою якого є відзначити визначні та значимі досягнення молодих українських учених у різних галузях знань.

Викладач кафедри «Іноземні мови», заступник голови РМУ ЗВО ТДАТУ з науки Вікторія Лемещенко-Лагода бере участь у конкурсі одразу за трьома номінаціями:

– Соціально-гуманітарний напрям (Філологічні науки);
– Аспірант року в галузі суспільних і гуманітарних наук;
– Молодий методист року в галузі суспільних і гуманітарних наук.

Вікторія Лемещенко-Лагода є активним членом наукової спільноти, бере участь у низці Всеукраїнських та міжнародних конференцій та симпозіумів, є організатором та членом оргкомітету конференцій ТДАТУ, є редактором матеріалів наукових конференцій. Наразі викладачка навчається в аспірантурі за напрямом 035 «Філологія».

Серед провідних тем наукових досліджень викладачки – розвиток іншомовної комунікативної компетенції, використання інтегрованого підходу під час вивчення дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням» та формування національної ідентичності та відродження міноритарних мов. Вікторія Лемещенко-Лагода є автором навчальних посібників, монографії, авторських свідоцтв, статей у вітчизняних та закордонних виданнях.

Чекаємо на результати, бажаємо творчої наснаги та перемоги у конкурсі!

Ірина Кривонос,
старший викладач кафедри іноземних мов