Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України – це консультативно-дорадчий орган, який створений з метою сприяння реалізації конституційних прав молодих учених щодо їх участі у формуванні та реалізації державної політики у сфері наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності.

РМУ забезпечує консультативну підтримку молодих учених у питаннях науково-дослідницької діяльності, їх захист прав та інтересів, співробітництво з іноземними замовниками наукової продукції, сприяє залученню науковців до участі у конкурсах наукових робіт та формуванню колективів молодих учених для виконання перспективних наукових проєктів.

Днями асоційованим членом Ради молодих учених при МОН було обрано викладача кафедри іноземних мов Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Вікторію Лемещенко-Лагоду.

Вітаємо Вікторію Володимирівну із заслуженим обранням до Ради молодих учених при МОН та бажаємо натхнення, невичерпної енергії, нових досягнень й здобутків та здійснення всіх професійних і особистих задумів! Щастя і радощів у домівку, міцного здоров’я, благополуччя та мирного неба над головою.

Прес-служба ТДАТУ