Протягом листопада та грудня викладачі кафедри «Іноземні мови» Ірина Кривонос, Вікторія Лемещенко-Лагода та Ганна Гладких проходили дистанційний курс підвищення кваліфікації на базі Сумського державного університету (Україна) та Ісламського Азад університету (Іран).

Курс «GetSet for Successful Career» спрямований на підвищення професійної кваліфікації викладачів іноземних мов шляхом поглиблення та розширення професійних знань, умінь і навичок. Провідним лектором курсу виступив професор Голам-Реза Абашьян, який є експертом з прикладної, нейро- і психо- лінгвістики, мовного тестування, мови академічного спрямування і методів дослідження у вивченні іноземних мов, автором і перекладачем книг і підручників, керівником дисертаційних досліджень і рецензентом журналів Sage, FLA, GJER та інших.

Тематика курсу охоплювала наступні теми:

1. Основи виконання освітніх досліджень.
2. Оцінювання у мовній освіті.
3. Принципи побудови мовних тестів.
4. Психолінгвістика і вивчення іноземної мови.
5. Професійні напрямки підвищення кваліфікації для викладачів у 21 столітті.

Наприкінці курсу учасники оволоділи наступними компетенціями:

1. Тлумачити основні професійні поняття у сфері досліджень, професійного навчання, оцінювання і психолінгвістиці
2. Застосовувати отримані навички з побудови мовних тестів, проведення оцінювання і виконання наукового мовного дослідження у своїй практиці
3. Оперувати теоретичними поняттями з пройденого курсу у професійній і науковій практиці
4. Будувати мовні тести за пропонованим зразком і створювати структуру власного освітнього дослідження

По закінченню навчання учасники, які успішно виконали індивідуальне завдання, отримали сертифікати, що засвідчують завершення курсу.

Вікторія Лемещенко-Лагода,
Ірина Кривонос,