8-го жовтня, згідно з планом профорієнтаційної роботи Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, викладачі кафедри МСТТ у складі – к.т.н., доцента О.В. Болтянського, старшого викладача І.І. Мілаєвої та студентки факультету МТФ спеціальності 208 «Агроінженерія» Анастасії Сельської  (15 МБ АІ групи) здійснили виїзд у школи Кам’янко-Дніпровського району. У ході заходу було відвідано 12 шкіл району.

Випускникам була надана інформація щодо вступу до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. А це дуже багато питань: умови вступу, вибір предметів ЗНО у новому, 2020 році, підготовче відділення та дистанційна форма навчання з підготовки предметів для успішної здачі ЗНО. Майбутнім абітурієнтам були роздані рекламні буклети з інформацією про існуючі спеціальності ТДАТУ та студентське життя.

Одинадцятикласникам розповіли про матеріально-технічну базу нашого університету, про Центр культури та дозвілля, наукову бібліотеку, їдальню і гуртожитки. Майбутні абітурієнти цікавились історією та сьогоденням навчального закладу, життям його студентів, освітніми послугами, які надає Таврійський ДАТУ. З метою визначення аудиторії потенційних вступників до нашого університету, було  проведено анкетування випускників.

Не дивлячись на те, що на календарі лише жовтень, вже сьогодні деякі школярі визначилися з вибором і вирішили пов’язати своє майбутнє з ТДАТУ. Маємо надію, що саме вони вже у 2020 році поповнять дружню студентську родину провідного закладу вищої освіти – Таврійського державного агротехнологічного університету.

Всі бажаючі були запрошені на день відкритих дверей ТДАТУ, який відбудеться  в нашому університеті 19 жовтня.

за матеріалами: кафедри МСТТ