Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного  має договір про співпрацю з ТОВ Торгівельно виставковий центр «АГРОСС», який є дилером фірми «CLAAS» у Запорізькій області.

На сучасному етапі мова йде про залучення тракторів компанії до навчання і практичної підготовки студентів та створення постійно діючої філії кафедри МСТТ. Для цього необхідна концентрація на кафедрі  професійних викладацьких кадрів, методичної і матеріальної бази для вивчення і опанування сучасних технологій в поєднанні із практичним навчанням на виробництві.

19 листопада викладачі кафедри МСТТ ознайомилися з новими моделями тракторів фірми «CLAAS». Старший викладач  кафедри МСТТ та власник сервісного центру Сергій Васильович Волков детально ознайомив викладачів кафедри МСТТ з продукцією компанії «CLAAS» та її сучасними розробками.

Завдяки світовому лідеру сільськогосподарського машинобудування – фірмі CLAAS, викладачі мали змогу ближче познайомитися з сучасними розробками, які в подальшому будуть використані у навчальному процесі підготовки фахівців.

За матеріалами: кафедра МСТТ