З метою підвищення рівня практичної підготовки студентів механіко-технологічного факультету в рамках вивчення дисципліни спеціалізації «Енергозбереження в тваринництві» 13 квітня кафедрою «Технічні системи технологій тваринництва» була організована ознайомча екскурсія на Ботієвську вітрову електростанцію.

До складу екскурсійної групи увійшли: Болтянський Б.В. – к.т.н., доцент, в.о. зав. кафедри ТСТТ, Дереза С.В. – ст. викладач кафедри ТСТТ, Григоренко С.М. – зав. лабораторією кафедри ТСТТ, Братішко Р.С., Зайцев А.Ю., Замковий Д.В., Коваленко А.Ю., Мурашко В.Г., Онісько О.В., Пєлих В.С., Приступа Г.О., Стажков О.С., Хома А.М. – студенти 12МБ АІ групи, Аметов У.Ф. – студент 53 АІ групи.

По прибуттю на Ботієвську ВЕС усім членам екскурсійної групи був проведений інструктаж з охорони праці і ТБ, видані захисні шоломи. Лише після цього розпочалася екскурсія, яка складалася з трьох етапів: 1. Теоретичні відомості про вітрову енергетику і власне про саму Ботієвську ВЕС. 2. Демонстрація відеоматеріалів у головному конференц-залі і ознайомлення з офісним центром станції. 3. Виїзд до одного з вітрогенераторів.

До речі, екскурсію проводив особисто начальник станції Жуков Геннадій Олексійович, за що йому щира подяка! Екскурсія пройшла в дуже цікавому інтерактивному спілкуванні!

Між іншим, серед 20-ти штатних співробітників Ботієвської ВЕС – шестеро – випускники ТДАТУ!

Колектив кафедри ТСТТ