З початком нового року розпочалися нові зустрічі з випускниками шкіл, закріпленими за кафедрою вищої математика і фізики.

2 лютого старший викладач кафедри «Вища математика і фізика» Олена Рожкова разом з старшим викладачем кафедри «Комп’ютерні науки» Ольгою Зінов`євою провели профорієнтаційну роботу у школах Оріхівського району. Викладачі відвідали гімназію № 1 «Сузір’я» (м. Оріхів), Малотокмачанську ЗОШ, комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс «Джерело» Комишуваської селищної ради, Нестерянську спеціалізовану різнопрофільну ЗОШ, КЗ «Оріхівський навчально-виховний комплекс № 2 імені В.А. Лазаряна, Преображенську ЗОШ та навчально-виховний комплекс «Перспектива» Таврійської селищної ради.

Під час зустрічі з учнями випускних класів Олена Рожкова надала цікаву інформацію про нові введення переліку предметів ЗНО цього року, необхідних для вступу до нашого університету. Розповіла про переваги навчання у нашому університеті перед іншими навчальними закладами. Та про головну новину найближчого часу – це запрошення на День відкритих дверей, проведення якого планується на середину лютого цього року. Відмінною рисою проведення заходу є те, що зустріч з випускниками та їх батьками відбудеться у режимі он-лайн.

Чергова зустріч не залишила байдужими ані присутніх випускників, ані вчителів. Висловлюємо подяку директорам шкіл за організацію та проведення зустрічей з випускниками.

Лариса Халанчук,
асистент кафедри вищої математики і фізики