11-12 вересня асистент кафедри вищої математики і фізики Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Ларисою Халанчук провела тематичні заняття-квести “Подорож країною Математика”. Заняття були організовані у рамках проведення Року математичної освіти в Україні на заняттях гуртка “Математика” КЗ «Центр позашкільної освіти» ММР ЗО.

Завдяки технічному оснащенню кафедри вихованці 7-го класу подивились у супроводі з аналізом і обговоренням мультфільм “Дональд в Матемагії”. Під час перегляду школярі дізнались про вплив математики школи Піфагора на розвиток музики, дізнались про золотий переріз і гармонію природи та мистецтва, математичні секрети виграшу у трьохбортному карамболі в більярді та інші види впливу математики на розвиток науки і техніки.

На заняттях були проаналізовані цікаві висловлювання, події та закономірності книги “Аліса в країні див”, що написана математиком і логіком Льюїсом Керолом. Завдяки заняттю кожен вихованець зміг подивитися на математику з іншої точки зору, розгледіти її красу і цікавинки. Вихованці старших класів були залучені до розв’язання нестандартних задач алгебри та геометрії.

Лариса Халанчук,
асистент кафедри вищої математики і фізики