Викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного вдосконалюють свої знання з іноземних мов.

Завідувач кафедри імені професора Ф.Ю.Ялпачика Кирило Самойчук взяв участь у реалізації програми «Розвитку мовленнєвої компетентності на рівні В2» у Вищий Школі Лінгвістичній (Ченстохов, Республіка Польща).

Проєкт реалізовується за підтримки Міністерства освіти і науки України та передбачає сертифікацію викладачів щодо володіння англійською/німецькою/польською мовами та отримання відповідного сертифікату ( рівень Upper-Intermediate, або B2 за CEFR).

Курс складався з двох частин: інтернет-зустрічі в режимі реального часу на платформі ClickMeeting та вправи та навчальні матеріали на платформі Moodle. За результатами курсу був виданий сертифікат.

Редакційно-видавничий відділ,
за матеріалами кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю.Ялпачика