Викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного постійно підвищують свій професійний рівень, проходячи стажування на підприємствах, в навчальних закладах тощо.

Завідувач кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю.Ялпачика Кирило Самойчук пройшов стажування у Вищій Школі Лінгвістичній (Ченстохов, Республіка Польща) за спеціальністю 133 – Галузеве машинобудування (освітньо-професійна програма «Обладнання переробних і харчових виробництв»).

Закордонне стажування стало можливим завдяки Європейського освітнього проекту «The innovative Methods and Technologies of Teaching: The Newest in the European Educational Practice». В рамках цього проекту Вища Школа Лінгвістична в Ченстохові пропонує програму закордонного стажування під час якого опановується проектний підхід до організації навчального процесу, розробляються та подаються власні обмінні, навчальні та дослідницькі проекти для отримання фінансування зі спеціальних фондів ЄС.

Не менш важливо у закордонному стажуванні налагодження корисних зв’язків. Адже завдяки плідній співпраці у науковій та освітній діяльності можна отримати унікальний досвід іноземних колег стосовно методики навчання та практичної роботи.

Завершальним етапом курсу стажування стало написання і захист проекту на тему «Мотивація освітньої та пізнавальної діяльності студентів машинобудівної галузі обладнання переробних і харчових виробництв». За результатами стажування отриманий сертифікат відповідно до вимог чинного законодавства та положень Міністерства освіти та науки України.

Редакційно-видавничий відділ,
за матеріалами сайту кафедри ОПХВ імені профессора Ф.Ю.Ялпачика