Викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного постійно вдосконалюють свої практичні навички на стажуваннях.

В цьому році  викладачі кафедри плодоовочівництва, виноградарства та біохімії ТДАТУ проходили стажування у ТОВ ВКФ “Мелітопольська черешня”. Вони отримували зв’язки з виробничими підприємствами, ознайомлювались з інноваційними технологіями у сучасному виробництві, а також робили огляд майбутніх баз для практичної підготовки студентів та наукової роботи.

Під час стажування представники ВКФ “Мелітопольська черешня” провели для наших викладачів знайомство з адміністративною  структурою с.-г. угідь, інноваційними технологіями вирощування багаторічних культур; способами зберігання продукції, технікою безпеки в господарстві та технологією захисту с.-г. культур.

Знання, що були отримані під час стажування, є великим досвідом з впровадження новітніх сучасних технологій вирощування плодових, ягідних культур та винограду у практичне виробництво. Практичні навики, отримані викладачами під час стажування з допоміжних прийомів обрізки, конструкцій насаджень, мінеральному живленню, методами та способами захисту рослин тощо, є важливими надбаннями при викладанні дисциплін за спеціальністю «Садівництво і виноградарство» та «Агрономія».

Кафедра плодоовочівництва, виноградарства та біохімії