У період з 13 по 24 березня 2017 року для науково-педагогічного колективу Таврійського державного агротехнологічного університету викладачами Національного університету біоресурсів і природокористування України ННІ післядипломної освіти, були проведені курси підвищення кваліфікації.

Даний курс за темою «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності» лекцій прослухало 220 викладачів.

У процесі навчання основний акцент робився на інноваційні процеси в стимулюванні освітянських змін, на навчально-методичне забезпечення навчального процесу, на інформаційно-комунікаційні технології в освіті та педагогічну взаємодію, як захід формування особистості майбутнього фахівця.

По закінченню курсів кожен викладач виконав випускну роботу, а також отримав свідоцтво про підвищення кваліфікації.

Викладачі університету з зацікавленістю відвідували лекції, отримали багато нової інформації та активно вступали в дискусію з лекторами.